+48 721 613 655

sebastian@bytys.pl

© sebastianbytys.pl 2021, Wszystkie Prawa Zastrzeżone 

Wycieczki krajobrazowe

 

Wycieczki Krajobrazowe

         Zapraszam Państwa na wycieczki po Parkach Krajobrazowych Podlasia i Suwalszczyzny. Do wyboru kilka form, możemy przemierzyć puszczę pieszo lub rowerem, przepłynąć kajakami Biebrzę, Rospudę czy augustowskie jeziora. Wszystko to w wariancie jednodniowym albo kilkudniowym. Wycieczki mogą być też połączone ze szkoleniem z technik przetrwania. 

              Moje wędrówki zawsze staram się prowadzić najmniej uczęszczanymi szlakami turystycznymi, odwiedzając najdziksze rejony Parków Krajobrazowych, by uczestnicy poczuli jak najbliższy kontakt z pierwotną naturą. Często podczas takiej "wyprawy" spotykamy sarny, jelenie, dziki, czy nawet łosie. Dobrze znane są mi miejsca, gdzie możemy zaobserwować także króla puszczy - żubra.

 W okresach rykowiska i bukowiska zapraszam na wieczorne lub nocne czaty i nasłuchiwania. Czuć wówczas ducha puszczy, jak rzadko kiedy.

             Wyprawy mogę poprowadzić pod kątem konkretnych potrzeb uczestników. Z chęcią pomogę miłośnikom ptaków, rzadkich roślin, fotografom przyrody, jak i po prostu jej amatorom znaleźć to, czego szukają.

Sebastian Bytys.pl

ekspert survivalu,

trener, przewodnik