Sebastian Bytys

O mnie

 

      Cześć, nazywam się Sebastian. Od dziecka pasjonowały mnie wyprawy w dzikie i mało dostępne zakątki świata. Uwielbiam góry, wodę, lasy i wielkie przestrzenie. Moją ulubioną porą roku jest zima i to właśnie wtedy najczęściej organizuję swoje wyprawy.

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się survivalem, alpinizmem i polarnictwem. Wędrowałem przez dzikie puszcze Skandynawii, arktyczne tundry i bagna Laponii. Opłynąłem pontonem jezioro o najdłuższej linii brzegowej na świecie - fińską Saimę. Wspinałem się zarówno latem jak i zimą w naszych Tatrach i Karkonoszach, a następnie w Alpach oraz górach Arktyki. Przeszedłem zimą szkocki Highland, odbyłem dwie wyprawy polarne na arktycznym Spitsbergenie.  Moje bogate doświadczenie w tej materii wykreowało mnie na eksperta w dziedzinie przetrwania. Z drugiej strony moje zróżnicowane doświadczenia zawodowe oraz praca dla jednej z największych korporacji w naszym kraju jako szkoleniowiec, sprawiły, że mogę podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem jako trener oraz przewodnik turystyczny.

     Moja wiedza nie jest wyniesiona z przebytych kursów socjotechnicznych, lecz z przeżyć i doświadczeń mojego życia. Gwarantuję, że prowadzone przeze mnie szkolenia i kursy będą całkiem inne niż te, które przeważnie oferowane są na rynku. Jeśli chcecie skorzystać z mojej wiedzy lub wyruszyć ze mną w podróż - to gorąco zapraszam :)

Sebastian Bytys.pl

ekspert survivalu,

trener, przewodnik

Sebastian Bytys

+48 721 613 655

sebastian@bytys.pl

© sebastianbytys.pl 2018, Wszystkie Prawa Zastrzeżone