+48 721 613 655

sebastian@bytys.pl

© sebastianbytys.pl 2021, Wszystkie Prawa Zastrzeżone 

Szkolenie

"Bezpieczne Dzieciństwo"

Szkolenie "Bezpieczne Dzieciństwo"

       Moje własne doświadczenia z dzieciństwa, jak i historie osób mi znajomych, uświadomiły mi jak niewiele potrzeba, by jedno wydarzenie, czy kilka sekund nieuwagi zmieniły całe nasze życie. Pragnienie zapewnienia bezpieczeństwa moim własnym dzieciom skłoniło mnie do głębokiego zainteresowania się kwestią zagrożeń oraz bezpieczeństwa w życiu. Codziennie obserwuję wśród rodziców, czy dziadków zachowania potencjalnie zagrażające zdrowiu dziecka, które nie wynikają przecież ze złej woli, lecz z braku jakiejś szerszej społecznej świadomości w pewnych kwestiach. Chciałbym zmienić ten stan rzeczy. Celem tego szkolenia jest zatem wyczulenie na zagrożenia czyhające na nasze pociechy i jest ono skierowane do rodziców, przyszłych rodziców i wszelkich innych opiekunów dzieci.

          Głównym celem jest zminimalizowanie ryzyka wypadków i urazów, kalectwa czy śmierci. Szkolenie to porusza kwestie bezpieczeństwa związane z różnymi zagrożeniami, z którymi nasze dziecko może się zetknąć w domu, na podwórku, w przedszkolu/szkole itp. 

 

      Jeżeli zależy Ci na naprawdę bezpiecznym wychowaniu swojej pociechy, to właśnie dla Ciebie jest to szkolenie. Z niego dowiesz się o zagrożeniach, których być może nie jesteś świadom.

 

 

 

Sebastian Bytys.pl

ekspert survivalu,

trener, przewodnik